İstanbul ProHunt 2015 Uluslararası Av Fuarı


EFEM FUAR A.Ş tarafından İstanbul fuar merkezi 9 ve 10. Salonlarda 3.kez düzenlenen İSTANBUL PROHUNT 3. Av Silah & Doğa Sporları Fuarı, 01 Haziran 2014 Pazar akşamı sona erdi.
T.C. Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü ile KOSGEB başta olmak üzere Av & Doğa Dergisi, Yaban Tv, Av ve Yaban Hayatı Koruma Konfederasyonu (AYHAK) destekleri ile hazırlanan ve Av Sezonu öncesinde sektör ticaretine profesyonel katkı sağlayan P hall ROHUNT Fuarı, yurt içi ve yurt dışından 110 firmanın katılımı ile hazırlanmış özellikle ülkemizin her yerinden profesyonel ziyaretçi ve alıcı ile yurtdışından ise başta Balkanlar, Ortadoğu ve Avrupa olmak üzere toplam 37.846 profesyonel ve ilgili hobi sever tarafından ziyaret edilmiştir.

2015 YILINDA AV SİLAH SEKTÖRÜ BU FUARDA…PROHUNT & PROBLUE..

EFEM FUAR AŞ tarafından 4. sü düzenlenecek olan Uluslararası Av Silah & Doğa Sporları Fuarı 23 Nisan – 26 Nisan 2015 tarihleri arasında 9-10-11 nolu salonlarda gerçekleştirilecektir.

Türkiye’de sektörün uluslararası platformdaki tek fuarı olan PROHUNT Avrupada’da sektörün önemli fuarları arasına girmiştir.
Özellikle yurt içi ve yurt dışından av silahları,fişekler,av tekstilinin yanısıra küçük ölçekli savunma silahları,yivli ,otomatik,havalı,kuru sıkı silahlar,optikler,av turizmi,okçuluk,air soft silahlar konusunda distribütör ve üreticilerin ağırlıklı olarak yer aldığı fuarımız geçen 3 sene içerisinde tamamen profesyonel bir platforma oturmuştur.

2014 yılında 37.846 ilgili ziyaretçi, yurtiçi ve yurtdışı 110 katılımcı ve 440 markayı bir arada görme şansı yakalamış ve Türkiye’nin bu konuda uygun pazarlardan biri olduğunu göstermiştir.
Özellikle 2014 fuarında yurt dışından gelen profesyonel ziyaretçi sayısındaki artış ile ülkemizdeki bayi ve tedarikçilerin fuara ilgisinin yoğun olması katılımcılar tarafından memnuniyetle karşılanmıştır.

2015 yılında PROHUNT fuarıyla paralel 11. Salonda PROBLUE adıyla olta balıkçılığı, sualtı avcılığı ve dalış sektörlerini içeren yeni bir salon açılacaktır. Bu kapsamda sualtı avcılığı ve olta balıkçılığı, dalış ekipmanları ve şişme bot, dıştan takma motorlar, yurtiçi ve yurtdışı dalış ve doğa turları, sportif balıkçılık, tanıtılacak aynı zamanda denizlerimizin, doğal hayatımızın korunması, balıkçılık ve sualtı avcılığı konularının ulusal ve uluslararası uzmanlarının farklı konularda konuşmacı olarak katılacağı katılımcı, eğitim ve tanıtım seminerleri düzenlenecektir.

Detaylı bilgi için Prohunt İnternet Sayfasını Ziyaret Edebilirsiniz.
istanbulprohunt.com

Online Ziyaretçi Kaydı İçin tıklayın.

Derya Arms İstanbulda Düzenlenen Prohunt 2015 Av Fuarında Siz Değerli Misafirlerimizi 9 hall C-141 Nolu Standda Ağırlamaktan Mutluluk Duyacaktır.Değerli Katılımlarınızı Bekleriz.

Firmamızın Katılacağı Prohunt 2015 Av Fuarında Ürünlerimizi Sergileyeceğimiz Standımızdan Görüntüler

Kalitenin Ve ilklerin Öncüsü olan Derya Silah Sanayi Almanya’da Düzenlenen Iwa 2015 Outdoor&Classics Av Fuarında Yeni Ürünü Derya MK-10 Şarjörlü Yarı Otomatik Av Tüfeğini Başarıyla Tanıtmış Ve Yurt Dışında Yoğun İlgi Görmüştü.Derya Silah Sanayi Standı Yaban Tv Muhabiri Ali Bey Tarafından da Ziyaret Edilmiş Firma Sahiplerimiz Mehmet Bey ile Söyleşi yapmıştır.Bu Söyleşiye https://www.youtube.com/watch?v=naWe6IzTc3M Linki Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Derya Silah Efem Fuar Tarafından organize Edilen İstanbul’da Düzenlenen Prohunt 2015 Av Fuarında Siz değerli Misafirlerimizle 9 Hall C-141 Nolu Standda Buluşacak Ve Derya MK-10 Şarjörlü Yarı Otomatik Av Tüfeğini Sergilecektir.Tüm Değerli Misafirlerimizi Standımıza Bekleriz.

Prohunt 2015 Av fuarından Görüntüler

Copyright (C) 2016 Derya Silah Sanayi. Tüm hakları saklıdır.