IWA 2017 Almanya

 

 

Yurt Dışında Düzenlenen Fuarlardan en büyüklerinden biri olan Almanya’da düzenlenen Iwa Outdoor Classıcs 2017  Av Fuarına 6. kez katılan Firmamız Yeni Ürün gamı Ve mevcut Ürün portföyü ile ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi ile karşılaşmıştır.Tüm ziyaretçilerimize Teşekkür ederiz.

Derya Arms 67,5 M2 lik Göz dolduran standı ile ziyaretçilerden tarafından tam not almıştır.Standımızda Yeni ürünümüz Derya Mk-12 ve diğer şarjörlü modellerimiz  , Derya Lion Yarı Otomatik,Derya Carina Pompalı,Tekli Kırma ve Poze modellerimiz Sergilenmiştir.

Firmamız Derya Arms Uluslararası Av Fuarında Ülkemizi %100 yerli sermaye ile  13,000m2 açık 6,000 m2 kapalı alana sahip Fabrikasında üretim yaparak   Yurt dışı pazarında en iyi şekilde temsil etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

 

 

Fuarda Bizleri  Yanlız bırakmayan Almanya Nürnberg Konsolosumuza değerli ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

 

 

Ülkemizde Yayın yapan  Eden Yaban Tv Standımızda Firma Yönetim Kurulu Başkanımız Sn Mehmet Çeler Bey ile röportaj yaparak

Fuar hakkında bilgi almışlardır.Kendilerine Ziyaretlerinden dolayı  Teşekkür ederiz

 

 

Fuarın En gözde ürünlerinin sergilendiği Yeni Ürün Standında DERYA MK-12 de yerini alarak ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi ile karşılanmıştır.

 

 

 

                                     Fuarın Gözdesi Derya MK-12

 

 

Sayın Tolga Bahar Bey Standımızı ziyaretlerinden Dolayı Teşekkür ederiz.

 

Copyright (C) 2016 Derya Silah Sanayi. Tüm hakları saklıdır.