ProHunt 2017 İstanbul Av Fuarı

 

              İSTANBUL SİZİ BEKLİYOR…

Yurt İçinde Üretim Yapan Bir çok Silah Firması Av Dünyasının Türkiye’deki   Uluslararası Prohunt Fuarında  av tutkunları ile buluşmaya hazırlanıyor. Uluslararası İstanbul Prohunt Fuarı, av silahları, aksesuarları ve doğa sporları sektörünün yurt içi ve yurt dışı pazarının gelişiminde önemli bir rol oynamaya devam ediyor. İlk başladığı günden bu yana sürekli gelişen ve büyüyen fuar, Türkiye’nin değil Avrupa’nın en önemli 2. fuarı konumunda olduğunu bir kez daha ispat etti.

             Uluslararası Av Fuarları Takviminde resmi olarak dünyaca kabul gören bir fuar haline gelen İstanbul Prohunt ağırlıklı olarak Türk üreticilerin ve dünya markalarının katılımı ile 2016 tarihinden itibaren 3 salonda 15.000 m2 alanda düzenlendi Türkiye silah sektörünün uluslararası alandaki prestiji açısından da son derece önemli olan fuar uluslararası profesyonel ziyaretçileri içinde ticari anlamda getirdiği rahatlık ve imkanlarla buluşma noktası haline gelmiştir.
              Uluslararası İstanbul Prohunt Av,Silah ve Doğa Sporları Fuarının yeni tarihi  20 – 23 Nisan 2017 İstanbul Fuar Merkezin’de gerçekleşecek. Katılımcı Firmamız Derya Arms Ltd. dikkat çekici standıyla , Değerli Ziyaretçilerimiz  ile  aynı çatı altında buluşmanın Verdiği heyecanı , yeni harikalarımız ile  göz kamaştırmaya devam edecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Firmamız Yeni Ürünü Derya MK-12 Modelimiz Fuarda Kullanıcılarımız ile buluşacaktır.Firmamızı 9 Hall D-120 Stand da Ziyaret edebilir, Ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Saatler 09:30 | 19:00

Ulaşım

-Fuar merkezi, Atatürk Havalimanı’na 3 dakikalık mesafede bulunmaktadır.
-Aksaray’dan ve Atatürk Havalimanı’ndan metro ile ulaşım
-Marmaray üzerinden metro ulaşımı
-Üç farklı ana arterden karayolu ulaşımı (E-5,Tem ve Sahil Yolu)
-Bakırköy İdo iskelesinden 5 dakikada ulaşım

Online bilet Almak İçin Lütfen Tıklayın http://fuarbilgiislem.com/prohunt/ebilet/index.php

 

           9.Hall D-120 Stand numarası ile bizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

                   Fuarda Bizleri Yalnız bırakmayan Tüm ziyaretçilerimize Teşekkür ederiz.

 

 

 

Copyright (C) 2016 Derya Silah Sanayi. Tüm hakları saklıdır.