Shot Show 2017 – Las Vegas

Ekran Alıntısı2

 

SHOTShowIWA-min

Las Vegas’ın merkezinde yer alan Sands Expo and Convention Center’da dünyanın en büyük silah fuarı SHOT SHOW kapılarını dünyanın dört bir yanından gelen üretici ve alıcılarına yeniden açtı.

İlki 1979 yılında yapılan ve bu gün silah endüstrinin en büyük etkinliği sayılan SHOT Show, 38 yıl sonra global çapta bir büyüklüğe erişti. Gezmekle bitmeyen sergi alanları, sayısız standları, katılımcıları,  milyonlarca dolar değerinde ürünleri, toplamı 20 km’yi aşan koridorları, 630.000 metrekare başka deyişle 11 futbol sahası büyüklüğündeki bu eşsiz fuarda av, avcılık, doğa, silah denilince aklınıza ne geliyorsa hepsi burada. Dünyanın en ünlü silah markaları, en yeni ürünler, sektörün devleri ve kendini göstermek isteyen yeni firmalar Ürünlerini Sergiliyorlar.

Ulusal Atıcılık Sporları Derneği (NSSF) Başkanı Steve Sannetti, “4 gün sürecek “silah endüstrisi” şölenine 50 ABD eyaletinin tamamı, 100’den fazla ülke ve 65.000 civarında sektör uzmanı katılımda bulundu!” diyerek etkinliğin ne denli büyük bir buluşma olduğunu rakamlarla gözler önüne serdi.

Firmamız Derya Arms 2014 de Türkiye’den Katılan  İlk Türk Firması ünvanını almış ve  bu sene de Shot Show’a 4. kez katılarak Ülkemizi Temsil etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Bu büyük Organizasyon da %100 yerli sermaye ile geniş ürün yelpazesi ve sürekli yenilenen, gelişen ürünlerini sergileyerek dikkatleri üzerine çekmiştir.

Yeni Ürünümüz Derya MK-12 Ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi ile karşılanmıştır.

 

 

 

Copyright (C) 2016 Derya Silah Sanayi. Tüm hakları saklıdır.