Fabrika Teknik Servis Adresimiz Neresi?

Fabrika Teknik Servisimize Arızalı Ürün Gönderimi:

Ürün Gönderiminde Güvenlik kurallarına Dikkat Edilmesi Gerekmektedir.Şarjörde Ve Fişek Yatağında Fişek olmadığından Emin olunuz.

Ürünün Kargoda Yıpranmaması için Ambalajlanmasına Dikkat edilmesi Gerekmektedir.Özellikle Dipçik Kısımlarının azami derece dikkat edilerek darbelere maruz kalmayacak şekilde paketlenmesi gerekmektedir.Unutulmamalıdır ki Dipçik Aksamları Garantiye Girmemektedir.

Ürün Ruhsat Fotokopisinin Mutlaka Aras Kargo Firmasına İbraz edilmesi gereklidir.

Üründe Meydana Gelen Arıza Hakkında Detaylı Bilgi İçeren Bir not Mutlaka Ürün içerisine bırakılmalıdır. Arıza ile ilgili detaylı bilgi Ustalarımız tarafından yapılacak doğru bir müdahale için gereklidir.

Ustalarımızın Kullanıcı Şikayetlerine Yönelik Bakım Ve tamiratından sonra Test Aşamasında Atışları Yapılan Ürün olumlu sonuç alırsa Genel bakım Ve temizliği yapılarak Servis Formu Doldurulup Gönderilmeye Hazır Hale Gelir.Arıza İle ilgili Kullanıcı ile görüşülmesi gerekiyor ise Kullanıcı ile irtibata geçilerek detaylı Bilgi alınmaktadır.Bu yüzden Kullanıcı iletişim bilgileri Ürün İle birlikte gönderilmelidir.

Ürün Teknik Servisi Gönderilirken Bütün aksamları Ve malzemeleri tam Olarak Gönderilmelidir.

Firma Teknik Servis Gönderim adresi:

Derya Silah Sanayi ( Aras Kargo Anlaşma Kodu:120 250 790 13 31 )

Gaziler Sokak No:4 Üzümlü Mahallesi

Beyşehir Konya

Tel:0332 524 60 34

Firmamız Türkiye İçinde Aras Kargo İle anlaşmalıdır.Arızalı Ürün Gönderimleri Aras Kargo İle firmamıza Anlaşma Kodumuzu Yazarak Gönderilmesi Gerekmektedir.Garanti kapsamında Gönderilen Ürünlerin Aras Kargo Dışındaki Kargo ile gönderilmesi Halinde Kargo Bedeli Firmamız Tarafından Karşılanmamaktadır.

Tüm Sorular

Copyright (C) 2016 Derya Silah Sanayi. Tüm hakları saklıdır.