Derya Arms Hakkında

Günümüzün gelişen geliştikçe de değişen dünyasında, bizler kadar yeteneklerimiz ve onun en büyük destekçisi hayallerimizde gelişmekte, değişmekte. Derya Silah olarak bizler de bu bilinçle çıktığımız yolda 1998 yılından beri sürekli gelişim kaydetmekteyiz. Öyleki atölye tarzı insan merkezli üretimden, bugün Organize Sanayi Bölgesinde toplam 13.000 m2 alan üzerine kurulu bulunan fabrikamızda makina merkezli üretime geçmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu sayede minimum maliyetle, yüksek kaliteye sahip ürünlerimizi sadece yerel tüketicilere değil dünya ölçeğinde pazarlayarak, yıllık üretimimizin % 80 inini 50 den fazla ülkeye ihracat olarak gerçekleştirmekteyiz.

Tedarikçilerinide teşvik ederek üretiminde dünya standartlarına uygun hammadde ve malzemeyle kalifiye işgücünü buluşturmanın sonucu ortaya çıkan ürünler, bünyesinde ki en zorlu kalite kontrol testlerinden geçerek pazarlandıkları ülkelerin her türlü kalite ve standardizasyon testlerinden de başarı ile geçmektedir.

Yönetiminden çalışanlarına, tedarikçilerinden yetkili bayiliklerine kadar toplam kalite anlayışını daha da yükseltmeyi hedefleyen Derya Silah müşterilerine en iyi ürünü en iyi fiyat politikasıyla sunmayı prensip edinmiştir.

Satış sonrası müşteri memnuniyeti ve her türlü geri dönüşler bizleri daha da motive ederek, yolumuzu aydınlatmakta ve ufkumuzu açmaktadır.
Yeni modellerle ve ürün çeşitliliğiyle, hedeflerimiz arasında yer alan, yurtdışı marka bilinilirliğimizi artırmak ve yeni pazarlara ulaşabilmek için birer fırsat olarak gördüğümüz A.B.D , Almanya ve Türkiye’deki uluslararası fuarlara düzenli olarak katılmaktayız.

Derya Silah olarak bizler, siz değerli kullanıcılarımızdan almış olduğumuz güç ve sinerjiyle daha uzun yıllar sektörde lider olmanın azmi ve kararlılığındayız. Tüm müşterilerimize bu yolda bize vermiş oldukları güç ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Misyonumuz;
Kaliteli bir yönetim anlayışıyla kusursuz üretim yaparak, uluslararası pazarda rekabet edebilen ürünler sunabilmektir.

Vizyonumuz;
Sektörde marka gücünü, toplam kalite anlayışıyla oluşturarak hedeflediği bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla yürümek.

Copyright (C) 2021 Derya Silah Sanayi. Tüm hakları saklıdır.